Beltroni - Smart Home Integrator

ul. Belgijska 18 

54-404 Wrocław

kom: + 48 881 300 203

email: biuro@beltroni.pl

Copyright © 2021 beltroni. Wszelkie prawa zastrzeżone.

System FIBARO w standardowym wyposażeniu nieruchomości podnosi standard mieszkań i domów, przyczynia się do zwiększenia ich wartości i urozmaica ofertę.

To krok naprzód względem konkurencji na rynku nieruchomości i odpowiedź na rosnące oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów.

Smart Home FIBARO jest wszystkim czego potrzebuje nowy właściciel mieszkania. 

Oferta Fibaro

DEDYKOWANA OFERTA

Wierzymy, że w dobrej i twórczej atmosferze rodzą się najlepsze pomysły. Zapraszamy do współpracy !

Smart Home FIBARO

System FIBARO oferowany w pakiecie z domem lub mieszkaniem, stanowić będzie uszytą na miarę, atrakcyjną cenowo ofertę od nowoczesnego dewelopera, projektanta wnętrz lub architekta.

FIBARO to system zmienijący każdy dom i mieszkanie w doskonały organizm, który łączy w sobie funkcjonalność, wyrazisty design i niezwykłą elastyczność zastosowań. Nieruchomości wyposażone w ineteligentne systemy są postrzegane jako nowoczesne, funkcjonalne, oszczędne i bezpieczne.

Dzisiaj Inteligentny Dom nie jest już tylko zachcianką dla bogatych – stał się standardem oczekiwanym przez Klientów na rynku nieruchomości.

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Wyróżnienie na tle konkurencji

  Podniesienie standardu i wartości domu

  Atrakcyjne warunki finansowe oraz system prowizyjny dla partnera

Twoje korzyści ?

korzyści ze współpracy

  Zwiększenie funkcjonalności

  Możliwość zdalnej kontroli domu

  Podniesienie komfortu użytkowania

  Poczucie zapewnienia bezpieczeństwa rodzinie

  Uzyskanie zniżki na system smart home od partnera

  Obniżenie miesięcznych rachunków za prąd i ogrzewanie

Korzyści dla Klienta ?

korzyści dla klienta

dla Twoich klientów

Smart Home

współpraca FIBARO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BELTRONI z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 58/57 lok. 7, 50-138 Wrocław. Administratorem Danych Osobowych jest BELTRONI we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 58/57 lok. 7, 50-138 Wrocław oraz mam świadomość, że zawsze mogę zweryfikować podane w formularzu dane lub zwrócić się do Administratora Danych Osobowych o usunięcie moich danych, zgodnie z art. 7 pkt.5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz.922 z późn. zm.)

W celu nawiązania współpracy z firmą BELTRONI zachęcamy do wypełnienia i wysłania za pomocą przycisku „Wyślij” poniższego formularza. Nasi przedstawiciele wkrótce się do ciebie odezwą.

Zapraszamy do współpracy deweloperów, generalnych wykonawców, projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne, architektów indywidualnych.

WSPÓŁPRACA