Beltroni - Smart Home Integrator

ul. Belgijska 18 

54-404 Wrocław

kom: + 48 881 300 203

email: biuro@beltroni.pl

Copyright © 2021 beltroni. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyjście z domu na jedno kliknięcie

Poznaj możliwości instalowanego przez nas systemu Smart Home 

Oświetlenie

Bezprzewodowy system inteligentnego domu pozwala na automatyzację sterowania praktycznie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu.

Twój dom, Twoja wyobraźnia

Czujnik zalania
sterowanie led rgbw
Czujnik dymu
Czujnik jakości powietrza
wideodomofon
google chromecast
inteligentna lodówka

Wideodomofon

Alarm i Monitoring

Urządzenia AGD

Audio/Video

sterowanie kosiarką
harmonogramy koszenia
automatyczne koszenie
sterowanie nawadnianiem ogrodu
sterowanie oświetleniem ogrodu
tryb nocny
biometryka głosu
otwieranie zbliżeniowe
jedno kliknięcie
uzbrojenie alarmu
czujnik ruchu Fibaro

Czujniki ruchu

uzbrajanie alarmu Satel
podgląd monitoringu Hikvision
zdalne otwieranie i zamykanie
automatyczna komunikacja
zakończenie prania
wysłanie powiadomienia
wykrycie otwartego okna
wysłanie powiadomienia
wykrycie dymu
czujnik otwarcia okna FIBARO
czujnik dymu FIBARO
czujnik zalania FIBARO
przesyłanie obrazu

Przesłanie obrazu ze smartfona

Komenda głosowa

>>

sterowanie głosowe
włączenie inteligentnej sceny
uruchamianie sceny
sterowanie audio
chromecast
sterowanie video
zasłonięcie okna
komenda głosowa
elektryczny karnisz
sterowanie żaluzjami
sterowanie roletą zewnętrzną
redukcja kosztów
zmniejszenie ogrzewania
harmonogram ogrzewania
sterowanie ogrzewaniem
wyłączenie świateł w domu
uzbrojenie alarmu
komenda głosowa
regulacja jasności
pomiar zużycia energii
włączanie światła
sterowanie światłem
automatyczne nawadnianie
kopie zapasowe
harmonogram zadań
monitoring Hikvision

Perfekcyjny trawnik

Kosiarka automatyczna to większy komfort i więcej czasu wolnego. Robot koszący  samoczynnie kosi trawnik i ładuje akumulatory w stacji ładowania, dając użytkownikowi widok przepięknie utrzymanego trawnika i więcej czasu dla siebie.

automatyczne koszenie

Nastrojowy i inteligentny ogród

Podlewanie ogrodu, koszenie trawnika, pomiar wilgotności gleby, natężenia światła i temperatury. Inteligentny system pozwala usiąść, odpocząć i kontrolować swój ogród zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi.

Dodanie nastrojowego oświetlenia i ulubionej muzyki tworzy udane przyjęcie w ogrodzie. Bez odrywania oczu od grilla lub siedząc przy stole możesz jednym przyciskiem włączyć ulubioną playlistę i oświetlenie ogrodowe.  

Automatyczne koszenie

Sterowanie oświetleniem

Sterowanie nawadnianiem

inteligentny ogród
czujnik wilgotności gleby
automatyczne nawadnianie

Zadbaj o rośliny

Podlewaj regularnie roślinność, ale tylko wtedy gdy nie pada deszcz. Czujnik wilgotności zadba o to aby gleba była optymalnie nawodniona. Zraszacze nie zostaną uruchomione, jeśli będzie wilgotno co pozwoli zapobiec zalaniu roślin i zbędnemu zużyciu wody.

Uruchom nawadnianie

Mała wilgotność gleby 

>>

Integracja z systemem monitoringu

 

W razie potrzeby Twój wideodomofon połączy siły z innymi kamerami i wspólnie z nimi będzie strzec Twego ogniska domowego. Ich uwadze nie umknie nic, co się dzieje wokół Twego domu i w jego środku. Wystarczy jeden podejrzany ruch, by obudzić jego czujność. Sekundę później skontaktuje się z Tobą poprzez Twój telefon.

Wirtualny klucz do domu

Telefon pozwoli Ci wydać wideodomofonowi rozkaz nawet z oddali. Nie martw się o to, że ktoś z domowników zapomniał kluczy. Otworzysz drzwi zdalnie przed każdym zapominalskim. 

Ci, którzy zasługują na Twoje zaufanie, mogą otrzymać własne numery PIN, dzięki którym wideodomofon smart home wpuści ich do środka. Gość, który Cię nie zastanie, będzie mógł również zostawić wideo - wiadomość, a Ty wysłuchasz jej w dowolnym momencie.

 

Nowe otwarcie... Twoich drzwi.  Z chwilą, gdy zaprzyjaźnisz się z wideodomofonem zintegrowanym ze smart home, który nauczy się rozpoznawać Twój głos, możesz schować swoje klucze do schowka. Wystarcz, że wyślesz mu sygnał telefonem bądź zawołasz go na progu, a drzwi Twojego domu natychmiast staną przed Tobą otworem. Powita Cię wyłączonym alarmem, włączonym światłem, ulubioną muzyką i czym jeszcze zechcesz.

intercom
numery pin

Tryb nocny

Biometryka głosu

Otwieranie zbliżeniowe

wideodomofon FIBARO
symulacja obecności

Jedno kliknięcie wystarczy, żeby zamknąć i zabezpieczyć cały dom - opuścić rolety, zgasić światła, wyłączyć sprzęt audio, zmniejszyć ogrzewanie, uruchomić alarm i system monitoringu.

 

Korzystając z aplikacji możesz zdalnie uzbrajać i rozbrajać alarm, mieć dostęp do podglądu z kamer monitoringu oraz sprawdzać stan wszystkich czujników. Zawsze możesz sprawdzić czy Twoja rodzina i dobytek są bezpieczne.

czujnik ruchu

Symulacja obecności

 
Twój dom rzeczywiście może sprawiać wrażenie, że są w nim domownicy. Pod Twoją nieobecność światło w wybranych pomieszczeniach i w ogrodzie może włączać i wyłączać się o wybranych porach. Tym sposobem, skutecznie zmylisz i zniechęcisz osoby, które chciałyby wejść na teren posiadłości, kiedy jesteś poza domem.
symulacja obecności
tryb wakacyjny

Symulacja obecności

Tryb wakacyjny

>>

uzbrojenie alarmu

Podgląd z monitoringu

Uzbrajanie alarmu

alarm i monitoring
zdalne otwarcie drzwi

Zdalne otwarcie drzwi kurierowi lub ekipie remontowej

Przyjechał kurier a Ciebie nie ma w domu? Nic nie szkodzi. Poproś go o pozostawienie przesyłki w przedpokoju. Otwórz mu zdalnie drzwi i zamknij po kilku sekundach. Pamiętaj, aby wyposażyć się także w kamerę wewnętrzną.

Jeśli dopiero kupiłeś mieszkanie, dom lub właśnie je remontujesz, to zamek elektroniczny do drzwi pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wiemy, że ludzie lubią się spóźniać, a przekazywanie kluczy jest uciążliwe i nie do końca ufamy innym, czy aby nie dorobią sobie klucza. Dzięki inteligentnemu zamkowi nie musisz nikomu użyczać klucza, wystarczy, że otworzysz zdalnie drzwi gdy ekipa remontowa będzie już na miejscu. Zamkniesz zdalnie gdy skończą.

wykrycie ruchu
powiadomienie

Oko na dom

Twój dom to Twoja twierdza, więc nawet podczas nieobecności wolałbyś wiedzieć, że Twoja prywatność nie jest naruszona. Czujniki ruchu zintegrowane z systemem monitoringu będą czuwały nad posesją dzień i noc. Kiedy wykryją ruch, otrzymasz powiadomienie z nagraniem, na którym będziesz mógł sprawdzić, czy jest powód do obaw.

Zostaniesz powiadomiony o każdej aktywności, np. pobudce malucha, czy powrocie dzieci do domu.

powiadomienie

wykrycie ruchu

>>

bezprzewodowe otwieranie drzwi
zdalne otwieranie

Spersonalizowane numery PIN

Zdalne otwieranie i zamykanie

 

Wygoda na co dzień

 

Zamek może się otwierać automatycznie, gdy wracasz z pracy z zakupami, a także automatycznie zamykać po ustalonym czasie. 

Korzystając z aplikacji, w każdej chwili możesz wysłać klucze znajomym na określony czas lub bezterminowo. Nigdy więcej chowania kluczy pod wycieraczkę!

Wiesz, kiedy Twoje dziecko wraca do domu. Możesz otrzymywać powiadomienia, kto i kiedy otwiera zamek. W każdej chwili możesz też przejrzeć dziennik zdarzeń.

elektroniczny zamek sterowany smartfonem

Elektroniczny zamek do drzwi

Zapomnij o kluczach. Otwórz lub zamknij drzwi zdalnie za pomocą aplikacji. Nigdy więcej nie zastanawiaj się, czy na pewno je zamknąłeś! Wpuść kuriera lub przyjaciół, którzy zjawili się szybciej niż Ty. 

Sygnał zamykania i otwierania drzwi wysyłany za pomocą telefonu jest szyfrowany protokołem AES 256, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

elektroniczny zamek do drzwi

Zdalne otwieranie i zamykanie

Koszenie trawnika

Harmonogram 

Kopie zapasowe

Harmonogram nagrań

Monitoring

Jedno kliknięcie

Uzbrój alarm w całym domu

Automatyczna komunikacja

>>

>>

>>