automatyka domowa
sterowanie audio video

Dopasuj jasność oświetlenia do aktualnych warunków. Przyciemnij światło gdy oglądasz filmy, rozjaśnij gdy spotykasz się ze znajomymi. Możesz użyć do tego telefonu lub poprosić o to asystenta głosowego.

Dzięki smart home możesz zintegrować również urządzenia AV z resztą swojego Inteligentnego Domu.  Uzyskaj natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki, z takich platform jak Spotify, iTunes, czy Tidal. Stwórz idealny nastrój wieczornego seansu uruchamiając jedną komendą głosową ulubiony filmy lub serial z takich platform jak Netflix czy HBO GO. 

Włączanie/ Wyłączanie

Pomiar zużycia energii 

Regulacja jasności

Sterowanie LED RGBW

sterowanie ogrzewaniem

Redukcja kosztów

Możesz w prosty sposób programować ogrzewanie i dostosować temperaturę w domu do aktywności domowników i Twojego cyklu dnia. 

Światło podąża za Tobą

Przemieszczając się po domu wieczorową porą, zajmując się domowymi czynnościami, wchodzimy do wielu pomieszczeń. Wyobraź sobie, że nie musisz nieustannie włączać i wyłączać oświetlenia w domu, tylko podąża ono za Tobą !

Światło podąża za Tobą
subtelne oświetlenie
nocny spacer

Nocny spacer

Subtelne oświetlenie

>>

Wyłącz światła jedną komendą

Kiedy w domu znajduje się kilka osób i są wśród nich biegające dzieci, pozostawianie zapalonych świateł w większości pomieszczeń jest normą. Zostań przy ulubionych zajęciach i wyłącz światła w pomieszczeniach, gdzie nikogo już nie ma.

Wyłącz światła jedną komendą

Komenda głosowa

Uzbrojenie alarmu

Wyłączenie świateł w całym domu

>>

>>

Włączenie świateł

Dom przygotowany na noc

Czy zamknąłem drzwi wejściowe? Czy wyłączyłem światło w kuchni? Przygotuj swój dom na noc - włączając alarm, wyłącz oświetlenie w całym domu i zasłoń rolety nie wystawiając stopy spod kołdry. 

Dom przygotowany na noc

Czyste powietrze w Twoim domu

Zanieczyszczone powietrze nie pozwala nam w pełni cieszyć się spacerami i sportem na świeżym powietrzu. Spędzając czas w domowym zaciszu, chcemy mieć pewność, że domownicy mogą oddychać pełną piersią. Będzie czuwał nad tym CO sensor, natomiast wykorzystując czujnik jakości powietrza, możesz monitorować stężenie pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM 10 wewnątrz pomieszczeń. Czujnik, który wykryje wysokie stężenie, powiadomi Cię o tym i uruchomi oczyszczacz powietrza i/lub wentylator. Weź głęboki oddech!

Rozsądne ogrzewanie

Obniżenie temperatury w domu o 1°C daje oszczędności w wydatkach na energię rzędu ok. 6% w skali sezonu grzewczego. Dlatego za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu i uzbrajasz alarm, system smart home automatycznie obniży temperaturę. 

Zdalne zarządzanie 

kontrola ogrzewania

Zwiększenie ogrzewania

Ciepło na życzenie

Bywa tak, że doraźnie potrzebujesz bardziej ogrzanych pomieszczeń, niż przewiduje to wybrany przez Ciebie program. Od ręki, za pomocą aplikacji zwiększ temperaturę w wybranym pomieszczeniu. Kiedy dotrzesz do domu, będzie już odpowiednio nagrzany.

OGRZEWANIE

>>

Poza domem

>>

Rozsądne ogrzewanie
Ciepło na życzenie
wykrycie zanieczyszczenia
uruchomienie oczyszczaczy

Wykrycie zanieczyszczenia

>>

Uruchomienie oczyszczania

Strzeżona twierdza

Zazwyczaj, kiedy wyjeżdżamy na dłużej, opuszczamy dom w pośpiechu, a przecież należy wykonać tyle czynności, aby myśl o niezabezpieczonym dobytku, nie popsuła nam wakacji. Teraz uzbrajając alarm przeciwwłamaniowy, opuszczając posesję, możesz jednocześnie zamknąć wszystkie rolety i bramy i to jednym kliknięciem. Gotowy do drogi?

sterowanie roletami

Steruj roletami zewnętrznymi, wewnętrznymi, zasłonami lub żaluzjami w całym domu, pojedynczo lub kilkoma na raz bez wstawania z kanapy, a nawet będąc poza domem. Za pomocą suwaka na aplikacji ustaw roletę w dowolnej pozycji. Zamknij, otwórz, pozostaw otwartą w 20 procentach. Automatycznie podnieś roletę po wschodzie słońca.

ROLETY

Opuść rolety lub zasłoń zasłony nie wstając z łóżka

Zasłanianie okien to prosta czynność, ale nikt nie lubi wstawać z łóżka, by ją wykonać, kiedy już wciągnęliśmy się w ulubioną lekturę. Wypowiedź komendę głosową, aby dzięki elektrycznym karniszom zasłonić okna lub opuścić rolety w całym domu. Jedno zdanie i możesz kontynuować wieczorny relaks.

uzbrojenie alarmu

Harmonogramy ogrzewania

Sterowanie ogrzewaniem

Sterowanie karniszem

Sterowanie roletą/żaluzją wewnętrzną

Sterowanie roletą zewnętrzną

>>

>>

zamknięcie rolet

Uzbrojenie alarmu

Zamknięcie rolet

Strzeżona twierdza

Komenda głosowa

Zasłonięcie okna

>>

>>

zdalne zarządzanie
Opuść rolety lub zasłoń zasłony nie wstając z łóżka

Sterowanie Video

Uruchamianie sceny

Uruchamianie sceny

Sterowanie Audio

Perfekcyjny seans

Włącz scenę „Kino domowe” wypowiadając komendę, aby włączyć projektor i głośniki, rozwinąć ekran, zasłonić żaluzje oraz uruchomić odpowiednie oświetlenie. Krótka chwila i gotowe! 

Zapomnij o plączącym się kablu

Komendą głosową "Hej google, włącz Stranger Things na Netflix" błyskawicznie uruchomisz swój ulubiony serial na TV lub projektorze, przesyłając obraz bezprzewodowo ze swojego smartfona i to w rozdzielczości 4 K Ultra HD.

Twój smartfon jest też Twoim pilotem, dostosujesz poziom głośności, kontrolujesz multimedia, które przesyłasz.

Możesz być pewien, że Twoje dzieci odrobią lekcje

Dzieci, jak to dzieci, raczej nie lubią odrabiać lekcji. Wolą gry komputerowe lub telewizję. Dzięki funkcji wewnętrznego kalendarza łatwo zdefiniujesz w których godzinach będą mogły je włączyć i problem z odrabianiem lekcji szybko się rozwiąże.
kontrola konsoli
zdalne powiadomienie
Perfekcyjny seans

Komenda głosowa

Możesz być pewien, że Twoje dzieci odrobią lekcje

Konsola uruchomiona na 2 h

Powiadomienie

czujniki bezpieczeństwa

Spokojnie wyjeżdżaj do pracy i na wakacje oraz kładź się spać z poczuciem zadbania o bezpieczeństwo swojej rodziny i Twojego dobytku. 
 

Pożar zduszony w zarodku

Gdy tylko pojawi się dym, lub nagła zmiana temperatury w pomieszczeniu, specjalny czujnik powiadomi Cię optycznie i akustycznie o potencjalnym zagrożeniu. Oprócz tego otrzymasz powiadomienie na telefon z informacją, gdzie został wykryty dym, aby móc w porę zareagować, na przykład wyłączając zdalnie żelazko.

Nigdy nie zapomnisz zamknąć okna

 

Dom wyposażony w odpowiednie sensory przypomni Ci o pozostawionych otwartych oknach. Może to robić, gdy wychodzisz do pracy, idziesz spać lub gdy zanosi się na deszcz. Nie zapomnisz również o niedomkniętych drzwiach. Informacje będziesz dostawać bezpośrednio na swoją komórkę.

czujnik zalania

Czujniki Bezpieczeństwa

wykrycie zalania

Wykryj wyciek wody i automatycznie zakręć zawór

Są miejsca w domu, w których jeden pęknięty wężyk lub uszczelka mogą spowodować niemałe szkody. Po wykryciu zalania, czujnik przekaże informacje bezpośrednio do elektronicznego zaworu, aby jak najszybciej zamknąć dopływ wody. 

zamknięcie elektrozaworu

Wykrycie zalania

>>

Zamknięcie elektrozaworu

Wykrycie dymu

>>

Wysłanie powiadomienia

>>

Wysłanie powiadomienia

Wykrycie otwartego okna

>>

Zakończenie prania

Wysłanie powiadomienia

Czujniki dymu, czadu

Czujnik zalania

Czujnik otwarcia okna

czujniki otwarcia okna

Pralka, dzięki połączeniu z inteligentną siecią może na bieżąco informować nas o swoich postępach i wysłać powiadomienie, gdy już zakończy swoją pracę. 

Zmywarka wysyła powiadomienia na telefon