automatyka domowa
sterowanie audio video

Dopasuj jasność oświetlenia do aktualnych warunków. Przyciemnij światło gdy oglądasz filmy, rozjaśnij gdy spotykasz się ze znajomymi. Możesz użyć do tego telefonu lub poprosić o to asystenta głosowego.

Dzięki smart home możesz zintegrować również urządzenia AV z resztą swojego Inteligentnego Domu.  Uzyskaj natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki, z takich platform jak Spotify, iTunes, czy Tidal. Stwórz idealny nastrój wieczornego seansu uruchamiając jedną komendą głosową ulubiony filmy lub serial z takich platform jak Netflix czy HBO GO. 

Włączanie/ Wyłączanie

Pomiar zużycia energii 

Regulacja jasności

Sterowanie LED RGBW

sterowanie ogrzewaniem

Redukcja kosztów

Możesz w prosty sposób programować ogrzewanie i dostosować temperaturę w domu do aktywności domowników i Twojego cyklu dnia. 

Światło podąża za Tobą

Przemieszczając się po domu wieczorową porą, zajmując się domowymi czynnościami, wchodzimy do wielu pomieszczeń. Wyobraź sobie, że nie musisz nieustannie włączać i wyłączać oświetlenia w domu, tylko podąża ono za Tobą !

Światło podąża za Tobą
subtelne oświetlenie
nocny spacer

Nocny spacer

Subtelne oświetlenie

>>

Wyłącz światła jedną komendą

Kiedy w domu znajduje się kilka osób i są wśród nich biegające dzieci, pozostawianie zapalonych świateł w większości pomieszczeń jest normą. Zostań przy ulubionych zajęciach i wyłącz światła w pomieszczeniach, gdzie nikogo już nie ma.

Wyłącz światła jedną komendą

Komenda głosowa

Uzbrojenie alarmu

Wyłączenie świateł w całym domu

>>

>>

Włączenie świateł

Dom przygotowany na noc

Czy zamknąłem drzwi wejściowe? Czy wyłączyłem światło w kuchni? Przygotuj swój dom na noc - włączając alarm, wyłącz oświetlenie w całym domu i zasłoń rolety nie wystawiając stopy spod kołdry. 

Dom przygotowany na noc

Czyste powietrze w Twoim domu

Zanieczyszczone powietrze nie pozwala nam w pełni cieszyć się spacerami i sportem na świeżym powietrzu. Spędzając czas w domowym zaciszu, chcemy mieć pewność, że domownicy mogą oddychać pełną piersią. Będzie czuwał nad tym CO sensor, natomiast wykorzystując czujnik jakości powietrza, możesz monitorować stężenie pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM 10 wewnątrz pomieszczeń. Czujnik, który wykryje wysokie stężenie, powiadomi Cię o tym i uruchomi oczyszczacz powietrza i/lub wentylator. Weź głęboki oddech!

Rozsądne ogrzewanie

Obniżenie temperatury w domu o 1°C daje oszczędności w wydatkach na energię rzędu ok. 6% w skali sezonu grzewczego. Dlatego za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu i uzbrajasz alarm, system smart home automatycznie obniży temperaturę. 

Zdalne zarządzanie 

kontrola ogrzewania

Zwiększenie ogrzewania

Ciepło na życzenie

Bywa tak, że doraźnie potrzebujesz bardziej ogrzanych pomieszczeń, niż przewiduje to wybrany przez Ciebie program. Od ręki, za pomocą aplikacji zwiększ temperaturę w wybranym pomieszczeniu. Kiedy dotrzesz do domu, będzie już odpowiednio nagrzany.

OGRZEWANIE

>>

Poza domem

>>

Rozsądne ogrzewanie
Ciepło na życzenie
wykrycie zanieczyszczenia
uruchomienie oczyszczaczy

Wykrycie zanieczyszczenia

>>

Uruchomienie oczyszczania

Strzeżona twierdza

Zazwyczaj, kiedy wyjeżdżamy na dłużej, opuszczamy dom w pośpiechu, a przecież należy wykonać tyle czynności, aby myśl o niezabezpieczonym dobytku, nie popsuła nam wakacji. Teraz uzbrajając alarm przeciwwłamaniowy, opuszczając posesję, możesz jednocześnie zamknąć wszystkie rolety i bramy i to jednym kliknięciem. Gotowy do drogi?

sterowanie roletami

Steruj roletami zewnętrznymi, wewnętrznymi, zasłonami lub żaluzjami w całym domu, pojedynczo lub kilkoma na raz bez wstawania z kanapy, a nawet będąc poza domem. Za pomocą suwaka na aplikacji ustaw roletę w dowolnej pozycji. Zamknij, otwórz, pozostaw otwartą w 20 procentach. Automatycznie podnieś roletę po wschodzie słońca.

ROLETY

Opuść rolety lub zasłoń zasłony nie wstając z łóżka

Zasłanianie okien to prosta czynność, ale nikt nie lubi wstawać z łóżka, by ją wykonać, kiedy już wciągnęliśmy się w ulubioną lekturę. Wypowiedź komendę głosową, aby dzięki elektrycznym karniszom zasłonić okna lub opuścić rolety w całym domu. Jedno zdanie i możesz kontynuować wieczorny relaks.

uzbrojenie alarmu

Harmonogramy ogrzewania

Sterowanie ogrzewaniem

Sterowanie karniszem

Sterowanie roletą/żaluzją wewnętrzną

Sterowanie roletą zewnętrzną

>>

>>

zamknięcie rolet

Uzbrojenie alarmu

Zamknięcie rolet

Strzeżona twierdza

Komenda głosowa

Zasłonięcie okna

>>

>>

zdalne zarządzanie
Opuść rolety lub zasłoń zasłony nie wstając z łóżka

Sterowanie Video

Uruchamianie sceny

Uruchamianie sceny

Sterowanie Audio

Perfekcyjny seans

Włącz scenę „Kino domowe” wypowiadając komendę, aby włączyć projektor i głośniki, rozwinąć ekran, zasłonić żaluzje oraz uruchomić odpowiednie oświetlenie. Krótka chwila i gotowe! 

Zapomnij o plączącym się kablu

Komendą głosową "Hej google, włącz Stranger Things na Netflix" błyskawicznie uruchomisz swój ulubiony serial na TV lub projektorze, przesyłając obraz bezprzewodowo ze swojego smartfona i to w rozdzielczości 4 K Ultra HD.

Twój smartfon jest też Twoim pilotem, dostosujesz poziom głośności, kontrolujesz multimedia, które przesyłasz.

Możesz być pewien, że Twoje dzieci odrobią lekcje

Dzieci, jak to dzieci, raczej nie lubią odrabiać lekcji. Wolą gry komputerowe lub telewizję. Dzięki funkcji wewnętrznego kalendarza łatwo zdefiniujesz w których godzinach będą mogły je włączyć i problem z odrabianiem lekcji szybko się rozwiąże.
kontrola konsoli
zdalne powiadomienie
Perfekcyjny seans

Komenda głosowa

Możesz być pewien, że Twoje dzieci odrobią lekcje

Konsola uruchomiona na 2 h

Powiadomienie

czujniki bezpieczeństwa

Spokojnie wyjeżdżaj do pracy i na wakacje oraz kładź się spać z poczuciem zadbania o bezpieczeństwo swojej rodziny i Twojego dobytku. 
 

Pożar zduszony w zarodku

Gdy tylko pojawi się dym, lub nagła zmiana temperatury w pomieszczeniu, specjalny czujnik powiadomi Cię optycznie i akustycznie o potencjalnym zagrożeniu. Oprócz tego otrzymasz powiadomienie na telefon z informacją, gdzie został wykryty dym, aby móc w porę zareagować, na przykład wyłączając zdalnie żelazko.

Nigdy nie zapomnisz zamknąć okna

 

Dom wyposażony w odpowiednie sensory przypomni Ci o pozostawionych otwartych oknach. Może to robić, gdy wychodzisz do pracy, idziesz spać lub gdy zanosi się na deszcz. Nie zapomnisz również o niedomkniętych drzwiach. Informacje będziesz dostawać bezpośrednio na swoją komórkę.

czujnik zalania

Czujniki Bezpieczeństwa

wykrycie zalania

Wykryj wyciek wody i automatycznie zakręć zawór

Są miejsca w domu, w których jeden pęknięty wężyk lub uszczelka mogą spowodować niemałe szkody. Po wykryciu zalania, czujnik przekaże informacje bezpośrednio do elektronicznego zaworu, aby jak najszybciej zamknąć dopływ wody. 

zamknięcie elektrozaworu

Wykrycie zalania

>>

Zamknięcie elektrozaworu

Wykrycie dymu

>>

Wysłanie powiadomienia

>>

Wysłanie powiadomienia

Wykrycie otwartego okna

>>

Zakończenie prania

Wysłanie powiadomienia

Czujniki dymu, czadu

Czujnik zalania

Czujnik otwarcia okna

czujniki otwarcia okna

Pralka, dzięki połączeniu z inteligentną siecią może na bieżąco informować nas o swoich postępach i wysłać powiadomienie, gdy już zakończy swoją pracę. 

Zmywarka wysyła powiadomienia na telefon o zakończeniu cyklu mycia naczyń, konieczności dolania nabłyszczacza lub uzupełnienia soli.

Wypowiedz komendę "Hey Google, rozpocznij odkurzanie" do asystenta głosowego i zajmij się swoimi sprawami, kiedy odkurzacz dba o porządek. 

sterowanie pralką
sterowanie agd

 

 

Połącz urządzenia AGD oraz inne sprzęty elektroniczne i zarządzaj nimi za pomocą jednej, łatwej w użyciu aplikacji. Steruj wygodnie pralką, zmywarką, piekarnikiem, lodówką, klimatyzacją, robotem sprzątającym czy innymi urządzeniami, będąc nawet poza domem. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność Twojego czasu.

sterowanie pralką
podgląd do lodówki
sterowanie zmywarką
kontrola piekarnika
sterowanie klimatyzacją
sterowanie odkurzaczem

Obraz wnętrza lodówki

Zdalna kontrola zawartości

>>

Lodówka pozwala podejrzeć swoje półki i wyświetlić widok na ekranie smartfona. Robiąc zakupy dokładnie widzisz czego Ci brakuje. Wszystkie produkty, które pokażą się na ekranie możesz także oznaczyć datą przydatności. Specjalna funkcja w lodówce pozwala również na automatyczne zamawianie jedzenia, które powoli zaczyna się kończyć.

Możesz też połączyć piekarnik z aplikacją, a ustawienia czasu czy temperatury pieczenia kontroluj z poziomu smartfona. To doskonałe rozwiązanie, gdy robisz coś poza kuchnią lub nawet domem. Włóż danie do piekarnika, a proces pieczenia rozpocznij za 2 godziny, będąc z dala od urządzenia lub poza domem.

obraz wnętrza lodówki
zdalna kontrola zawartości
wysłanie powiadomienia

>>

>>

>>

Automatyczna komunikacja

Uzbrój alarm w całym domu

Jedno kliknięcie

Monitoring

Harmonogram nagrań

Kopie zapasowe

Harmonogram 

Koszenie trawnika

Zdalne otwieranie i zamykanie

elektroniczny zamek do drzwi

Elektroniczny zamek do drzwi

Zapomnij o kluczach. Otwórz lub zamknij drzwi zdalnie za pomocą aplikacji. Nigdy więcej nie zastanawiaj się, czy na pewno je zamknąłeś! Wpuść kuriera lub przyjaciół, którzy zjawili się szybciej niż Ty. 

Sygnał zamykania i otwierania drzwi wysyłany za pomocą telefonu jest szyfrowany protokołem AES 256, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

elektroniczny zamek sterowany smartfonem

 

Wygoda na co dzień

 

Zamek może się otwierać automatycznie, gdy wracasz z pracy z zakupami, a także automatycznie zamykać po ustalonym czasie. 

Korzystając z aplikacji, w każdej chwili możesz wysłać klucze znajomym na określony czas lub bezterminowo. Nigdy więcej chowania kluczy pod wycieraczkę!

Wiesz, kiedy Twoje dziecko wraca do domu. Możesz otrzymywać powiadomienia, kto i kiedy otwiera zamek. W każdej chwili możesz też przejrzeć dziennik zdarzeń.

Zdalne otwieranie i zamykanie

Spersonalizowane numery PIN

zdalne otwieranie
bezprzewodowe otwieranie drzwi

>>

wykrycie ruchu

powiadomienie

Oko na dom

Twój dom to Twoja twierdza, więc nawet podczas nieobecności wolałbyś wiedzieć, że Twoja prywatność nie jest naruszona. Czujniki ruchu zintegrowane z systemem monitoringu będą czuwały nad posesją dzień i noc. Kiedy wykryją ruch, otrzymasz powiadomienie z nagraniem, na którym będziesz mógł sprawdzić, czy jest powód do obaw.

Zostaniesz powiadomiony o każdej aktywności, np. pobudce malucha, czy powrocie dzieci do domu.

powiadomienie
wykrycie ruchu

Zdalne otwarcie drzwi kurierowi lub ekipie remontowej

Przyjechał kurier a Ciebie nie ma w domu? Nic nie szkodzi. Poproś go o pozostawienie przesyłki w przedpokoju. Otwórz mu zdalnie drzwi i zamknij po kilku sekundach. Pamiętaj, aby wyposażyć się także w kamerę wewnętrzną.

Jeśli dopiero kupiłeś mieszkanie, dom lub właśnie je remontujesz, to zamek elektroniczny do drzwi pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wiemy, że ludzie lubią się spóźniać, a przekazywanie kluczy jest uciążliwe i nie do końca ufamy innym, czy aby nie dorobią sobie klucza. Dzięki inteligentnemu zamkowi nie musisz nikomu użyczać klucza, wystarczy, że otworzysz zdalnie drzwi gdy ekipa remontowa będzie już na miejscu. Zamkniesz zdalnie gdy skończą.

zdalne otwarcie drzwi
alarm i monitoring

Uzbrajanie alarmu

Podgląd z monitoringu

uzbrojenie alarmu

>>

Tryb wakacyjny

Symulacja obecności

tryb wakacyjny
symulacja obecności

Symulacja obecności

 
Twój dom rzeczywiście może sprawiać wrażenie, że są w nim domownicy. Pod Twoją nieobecność światło w wybranych pomieszczeniach i w ogrodzie może włączać i wyłączać się o wybranych porach. Tym sposobem, skutecznie zmylisz i zniechęcisz osoby, które chciałyby wejść na teren posiadłości, kiedy jesteś poza domem.
czujnik ruchu

 

Korzystając z aplikacji możesz zdalnie uzbrajać i rozbrajać alarm, mieć dostęp do podglądu z kamer monitoringu oraz sprawdzać stan wszystkich czujników. Zawsze możesz sprawdzić czy Twoja rodzina i dobytek są bezpieczne.

Jedno kliknięcie wystarczy, żeby zamknąć i zabezpieczyć cały dom - opuścić rolety, zgasić światła, wyłączyć sprzęt audio, zmniejszyć ogrzewanie, uruchomić alarm i system monitoringu.

symulacja obecności
wideodomofon FIBARO

Otwieranie zbliżeniowe

Biometryka głosu

Tryb nocny

numery pin
intercom

 

Nowe otwarcie... Twoich drzwi.  Z chwilą, gdy zaprzyjaźnisz się z wideodomofonem zintegrowanym ze smart home, który nauczy się rozpoznawać Twój głos, możesz schować swoje klucze do schowka. Wystarcz, że wyślesz mu sygnał telefonem bądź zawołasz go na progu, a drzwi Twojego domu natychmiast staną przed Tobą otworem. Powita Cię wyłączonym alarmem, włączonym światłem, ulubioną muzyką i czym jeszcze zechcesz.

Wirtualny klucz do domu

Telefon pozwoli Ci wydać wideodomofonowi rozkaz nawet z oddali. Nie martw się o to, że ktoś z domowników zapomniał kluczy. Otworzysz drzwi zdalnie przed każdym zapominalskim. 

Ci, którzy zasługują na Twoje zaufanie, mogą otrzymać własne numery PIN, dzięki którym wideodomofon smart home wpuści ich do środka. Gość, który Cię nie zastanie, będzie mógł również zostawić wideo - wiadomość, a Ty wysłuchasz jej w dowolnym momencie.

Integracja z systemem monitoringu

 

W razie potrzeby Twój wideodomofon połączy siły z innymi kamerami i wspólnie z nimi będzie strzec Twego ogniska domowego. Ich uwadze nie umknie nic, co się dzieje wokół Twego domu i w jego środku. Wystarczy jeden podejrzany ruch, by obudzić jego czujność. Sekundę później skontaktuje się z Tobą poprzez Twój telefon.

>>

Mała wilgotność gleby 

Uruchom nawadnianie

Zadbaj o rośliny

Podlewaj regularnie roślinność, ale tylko wtedy gdy nie pada deszcz. Czujnik wilgotności zadba o to aby gleba była optymalnie nawodniona. Zraszacze nie zostaną uruchomione, jeśli będzie wilgotno co pozwoli zapobiec zalaniu roślin i zbędnemu zużyciu wody.

automatyczne nawadnianie
czujnik wilgotności gleby
inteligentny ogród

Sterowanie nawadnianiem

Sterowanie oświetleniem

Automatyczne koszenie

Nastrojowy i inteligentny ogród

Podlewanie ogrodu, koszenie trawnika, pomiar wilgotności gleby, natężenia światła i temperatury. Inteligentny system pozwala usiąść, odpocząć i kontrolować swój ogród zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi.

Dodanie nastrojowego oświetlenia i ulubionej muzyki tworzy udane przyjęcie w ogrodzie. Bez odrywania oczu od grilla lub siedząc przy stole możesz jednym przyciskiem włączyć ulubioną playlistę i oświetlenie ogrodowe.  

automatyczne koszenie

Perfekcyjny trawnik

Kosiarka automatyczna to większy komfort i więcej czasu wolnego. Robot koszący  samoczynnie kosi trawnik i ładuje akumulatory w stacji ładowania, dając użytkownikowi widok przepięknie utrzymanego trawnika i więcej czasu dla siebie.

monitoring Hikvision
harmonogram zadań
kopie zapasowe
automatyczne nawadnianie
sterowanie światłem
włączanie światła
pomiar zużycia energii
regulacja jasności
komenda głosowa
uzbrojenie alarmu
wyłączenie świateł w domu
sterowanie ogrzewaniem
harmonogram ogrzewania
zmniejszenie ogrzewania
redukcja kosztów
sterowanie roletą zewnętrzną
sterowanie żaluzjami
elektryczny karnisz
komenda głosowa
zasłonięcie okna
sterowanie video
chromecast
sterowanie audio
uruchamianie sceny
włączenie inteligentnej sceny
sterowanie głosowe

>>

Komenda głosowa

Przesłanie obrazu ze smartfona

przesyłanie obrazu
czujnik zalania FIBARO
czujnik dymu FIBARO
czujnik otwarcia okna FIBARO
wykrycie dymu
wysłanie powiadomienia
wykrycie otwartego okna
wysłanie powiadomienia
zakończenie prania
automatyczna komunikacja
zdalne otwieranie i zamykanie
podgląd monitoringu Hikvision
uzbrajanie alarmu Satel

Czujniki ruchu

czujnik ruchu Fibaro
uzbrojenie alarmu
jedno kliknięcie
otwieranie zbliżeniowe
biometryka głosu
tryb nocny
sterowanie oświetleniem ogrodu
sterowanie nawadnianiem ogrodu
automatyczne koszenie
harmonogramy koszenia
sterowanie kosiarką

Audio/Video

Urządzenia AGD

Alarm i Monitoring

Wideodomofon

inteligentna lodówka
google chromecast
wideodomofon
Czujnik jakości powietrza
Czujnik dymu
sterowanie led rgbw
Czujnik zalania

Twój dom, Twoja wyobraźnia

Bezprzewodowy system inteligentnego domu pozwala na automatyzację sterowania praktycznie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu.

Oświetlenie

Poznaj możliwości instalowanego przez nas systemu Smart Home 

Wyjście z domu na jedno kliknięcie

Copyright © 2021 beltroni. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Beltroni - Smart Home Integrator

ul. Belgijska 18 

54-404 Wrocław

kom: + 48 881 300 203

email: biuro@beltroni.pl